František Netrda

Profil

Vážení přátelé chladné krásy železa,

vítám Vás na těchto stránkách a dovoluji si Vám představit svoji firmu, která se zabývá tradičním umělecko-řemeslným zpracováním kovů. Nabídku tvoří zakázková výroba podle vašich návrhů, návrhů architekta, nebo podle návrhů mých. Vyrábím kované ploty, balkony, zábradlí, mříže, kovaný nábytek, svícny, vývěsní štíty, krbové nářadí, atd. I v průběhu provádění zakázky máte možnost svoje přání a návrhy měnit a upravovat si tak finální výrobek dle svých představ. Spojování jednotlivých komponentů je prováděno nýtováním, nebo svařováním v ochranné atmosféře CO2.
Z povrchové úpravy máte na výběr z celé palety kovářských barev, popř. leštění, voskování, patinování. Jedna z možností jak uchránit vaše výrobky před korozí je také žárové zinkování, hojně používané např. u plotů, bran, zábradlí, atd. 

Cena zakázky se odvíjí od náročnosti výrobku a domlouvá se před započetím výroby. Cenovou nabídku mohu nezávazně vypracovat dle domluvy.
Děkuji za návštěvu těchto stránek, a věřím, že pokud si zvolíte moje výrobky, budou vám sloužit a přinášet radost dlouhá léta. 

S přáním pěkného dne František Netrda